PRVOPRIČESNIČKA SKUPINA-materijali

2020-04-03

Dragi roditelji prvopričesnika, dragi prvopričesnici i oni koji se nalazite u prvopričesničkoj skupini!

U nastavku se nalaze katehetski materijali požeške biskupije, koje možete koristiti. Materijali su podijeljeni u 5 cjelina, pa ih možete koristiti vikendima (npr.subotom prije nedjelje, kada možete pratiti svetu misu iz naše župe putem Facebooku klikom na slijedeću poveznicu:
 https://www.facebook.com/zupa.kraljevica). kroz narednih 10 subota, možete se pripremati sa ovim materijalima. Ukoliko bude kakvih nejasnoća, svakako se obratite!
Vaš župnik!

KATEHEZE I MATERIJALI

1. Nedjelja - dan Gospodnji i moja župna zajednica

KATEHEZA: Preuzmi materijale u pdf formatu