Prva Pričest i Sveta Potvrda u župi

Prva Pričest

Prva Pričest u našoj župi biti će na svetkovinu Tijelova, 20. lipnja 2019.god., u 10,00h. Sakramenat Prve pričesti primiti će 24 ovogodišnja prvopričesnika. Nakon pričesti biti će proceija našim Gradom, gdje će prvopričesnici posipati put Oltarskom sakramentu ulicama našeg Grada.

Sveta Potvrda

Podijela sakramenta Svete Potvrde u našoj župnoj zajednici biti će 22.lipnja 2019.god., koju će podijeli naš Otac Nadbiskup u subotu, pod Svetom Misom u 18,00h. Sakrament Svete Potvrde primiti će 9 ovogodišnjih krizmanika. Naime, ove godine naša osnovna škola ima tek jedan 8 razred, za sve četiri župe našeg Grada (Križišće, Šmrika, Bakarac, Kraljevica), te je ovo dosada najmanja zajednica krizmanika u povijesti naše župe.