Otvorenje skalina mons.Mije Likovića

2020-06-02

POZIV GRADA KRALJEVICE

Drage sugrađanke i sugrađani,
zajedno s našom Župom sv. Nikole biskupa, a povodom prve godišnjice smrti mons. Mije Likovića, pozivamo vas sutra, 3.6.2020., u 18.00 sati na svetu misu, a potom na otkrivanje ploče kojim svečano proglašavmo i otvaramo "SKALE MONS. MIJE LIKOVIĆA".
Prijedlog za imenovanjem skala podnijelo je Župno pastoralno vijeće kojeg je podržalo više od stotinu župljana, potom su naši gradski vijećnici usvojili prijedlog i donijeli Odluku o imenovanju skala po svom župniku koji je 45 godina služio puku i Bogu u Kraljevici.
Čin imenovanja skala po Miju je najmanje što smo mogli učiniti za našeg dugogodišnjeg župnika. Njegova dobrota i poniznost zauvijek će ostati u sjećanju svima onima koji su imali čast poznavati ga...